Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
370 €
723.66 лв.

(7.71 €, 15.08 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 6:28 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
48 m2
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Явлена представя обзаведен и оборудван двустаен апартамент, ситуиран на комуникативно място, в близост до детски градини, училище, хранителни магазини, спирки на градски транспорт! Етаж - 2 от 8! Квадратура - 48 кв.м.! Изложение - Югоизток! Разпределение - Светла уютна всекидневна, с кът за спане, с кът за отдих, отделна кухня, баня с тоалетна, функционално входно антре с голям гардероб, избено помещение! Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими ел. уреди! Готов за нанасяне веднага! Локация - в близост до Математическа гимназия и комплекс Корона! Паркинг - свободно паркиране пред сградата. За повече информация или оглед, се обадете на посочените телефони! (yavlenaCOM/169674/rent).
Особености
Обзаведен
За контакт:
0892541876
Брокер:
Светла Кьорова
0898 498 449
Офис: Явлена Пловдив - Офис Шести Септември
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ
0898498449
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
yavlena_plovdiv1.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Шести Септември 158 А
http://yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177916130384695

370 €
723.66 лв.
История на цената
(7.71 €, 15.08 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност